Santrauka iš ore

1989 metais du muzikantai (Stanislavas Kitaševskis aka Sky ir Dmitrijus Demidovas aka Poonk) grįžta iš Maskvos namo. Vienas iš jų - ką tik baigęs Gnesino mokyklą, kitas – metęs mokslus Baumano MVTU. Kaip teigia patys vyrukai, po Maskvos stogas jų buvo matomai nuvažiavęs, nes ten jiems buvo suteikta per daug laisvių ir galimybių, bet grįžę iš tokio laisvės tripo jie jau žinojo, kad reikia groti ir intensyviai dirbti, kad atstatyti savo, kaip muzikantų, formą. Maskvos kasdieniniai rūpesčiai tiesiog neleido jiems galvot apie muzikinę karjerą.

Ir štai, jie pagaliau namuose. Kaliningradas. Čia jų laukė daug kas: ramybė, kurios pagalba, jie galėjo susimt ir galvot apie savo, kaip grupės, ateitį, dar Sky mamos nupirktas fortepijonas, juostinis grotuvas ir vienintelė (bet užtat kokia!) plokštelė – "Dainuojantis Jamalas" – tikras sovietinių laikų palikimas, kupinas pirmųjų psichodelinių garsų bandymų. Yra žinoma, kad šitos plokštelės "trekai" buvo panaudoti pirmiems garsiniams LCh eksperimentams.

Repeticijų vieta buvo surasta gan greitai. Dima ir Stasas ilgai negalvojo, o nuėjo tiesiai šviesiai į Kurčių Asociacijos Kultūros Namus ir paprašė perleist jiems kokią nors kamarą. Užtat gan dideliu galvos skausmu tapo grupės pavadinimas, bet po ilgų svarstymų buvo nuspręsta pasivadint "Def Beeth" (Kurčias Betovenas).

Pirmas oficialus grupės pasirodymas filarmonijoje pasibaigė policijos iškvietimu, nes vaikinukai grojo "neaiškią" muziką, sąmoningai įsidirbinėjo ant scenos, laužė kėdes ir darė taip, kad jų nebūtų įmanoma klausytis. Neišlaikė nei Kurčių Asociacijos sponsorių nervai, nei kurčių akys.

Pirmas jų juostinis albumas "Throbbing Beeth", kuriame jaučiasi grupės THROBBING GRISTLE įtaka, išeina 1990 metais. Kritikai apibūdina tą albumą, kaip linksmą, dar nesubrendusį LosChik produktą, kuriame galima pastebėti įtūžusį noise, o taipogi DEPECHE MODE "cover" versiją - "Personal jesus", kurią yra labai sunku atpažint.

Vėliau išeina naujas EP "Big balls" pavadinimu. Ant jo viršelio pasirodo ir naujas grupės pavadinimas - "Def Pop" (Kurčias popsas). Sky sako, kad šitas EP yra bandymas "supakuoti" visas jų idėjas į labiau popsinę formą. Juokingiausia yra tai, kad tuo metu grupės darbas ribojasi vaikiška Yamaha, pora "nenormaliai iškreiptų" semplų ir sovietmečio plokštelių krūva.

1993 metai. Sky ir Poonk galiausiai apsisprendžia dėl grupės pavadinimo. Dešimties dienų tarpe yra įrašomas naujas albumas  SHIHIHIHKAHAQTTIX21IXII6IX8QLLOH8SS – taip yra rašomas žodis "Chikatilos", kad jį galėtų suprast ir atpažint SAM garso sintezatorius. Pridėję dalelytę "Los", vaikinai pastebi, kad taip pavadinimas skamba gražiau, o skambėsys jiems buvo/yra labai svarbus, dėl to jie taip ir paliko "skambėt" savo tokį – naują pavadinimą.

Lygiai po dvejų metų Los Chikatilos "iškepa" naują albumą "Sekshual Healing", kurį po Sky senos mašinos pardavimo išeina išleist 100-vienetiniu tiražu. Pinigų likučiai yra panaudojami Korg DW-800 sintezatoriaus pirkimui, kurio savotiškas skambėsys vėliau tampa LS "vizitine kortele".

Staiga grupėje atsiranda naujas narys – Urri – profesionalus garso režisierius, kuris, kaip ir Sky su Poonk, neranda sau vietos "pilkoje visuomenėje" ir yra linkęs eksperimentuot.

Su nauju nariu į Los Chikatilos ateina ir nauja kompozicija. "Stop here" po LC pakvietimo ir dalyvavimo festivalyje "Love All" Stokholme, kuriame grojo tokie kolektyvai, kaip PANASONIC, SONG OF GOD, HAUSSWOLF, LEWIS, DECENDENCE, įeina į suomių žurnalo "Siksi", kuris yra gerai žinomas ir skaitomas visose Baltijos šalyse, cover diską.

Po metų Poonk palieka kolektyvą ir pradeda dirbti su tokias soliniais projektais, kaip PSILOCYBEAT ir PSILOCYBEAST, o Sky ir Urri tęsia darbą Los Chikatilos sudėtyje.

2000 metais LCh padaro garso takelį "Orfejaus ir Euridikos" spektakliui, kuris yra pastatytas Rusų Jaunimo Akademinio Teatro scenoje. Garso takelis įsipaišo į pjesę savo paprastumu ir žavi įrašytais į DAT-rekorderį triukšmais, kurie yra dauginami skaitmeniniu budu.

Po keturių metų į grupę grįžta Poonk , ir iš tokios laimės Los Chikatilos (2001 m.) "iškepa" dar vieną naują albumą "Guten Organ", kurį išleidžia žinomas rusiškas lable EXOTICA LIGHTS.

Šiuo metu Los Chikatilos su tokiomis grupėmis, kaip NOZH DLIA FRAU MULLER ir NETSLOV yra laikomi geriausiais ir žinomiausiais Rusijos elektroninės muzikos atlikėjais, ir atstovauja savo šalį visame pasaulyje. Los Chikatilos išsiskiria iš kitų savo paprastumu. O jų unikalūs garsų suderinimai sukelia žinovų susižavėjimą ir nuoširdų bendradarbių pavydą.