Garso įrašų studija Primuliatorius© - kas tai?
Tai itin aukštos kokybės garso įrašai, jau spėję pagarsėti tarp žinovų.
Tai neordinarių atlikėjų kūriniai, skirti visoms amžiaus grupėms.
Tai ištikimybė tradicijai ir drąsios interpretacijos.

Ir štai mūsų studija nekantriai skuba pristatyti įkvėpto kūrybinio proceso rezultatus! Prieš jus - puikių kūrinių virtinė ir nuostabus mini albumas:

1 Vaikas teroristas mp3 >>>
2 Atsikabink, bjaurybe mp3 >>>
3 Kas ta meilė
mp3 >>>
4 Tytės smulkusis verslas
mp3 >>>
5 Liagushka mp3 >>>
6 Verslo rizikos rezervas. mp3 >>>, video Kometa 22 mb >>>
7 Lola Madrid vs. V. R. R. mix mp3 >>>

1 ir 2 dainas atlieka nuolatinė studijos klientė - Tytia Mina Teremina. Ši merginų grupė groja koala punk stiliaus muziką. Atlikėjos - tikros pseudofeministės, aktyviai kovojančios už vaikų ir moterų teises. Pagrindinis jų siekis - kad vaikai galėtų gerti alų. Be dvasinės veiklos ir ideologinės kovos, grupės narės verčiasi smulkiuoju verslu. Sostinėje joms priklauso bendrovė „Sugedęs robotas“. Čia gaminami rankų darbo tereminai ir primuliatoriniai keyboardai. Keletą šių daugiabalsių elektromuzikinių instrumentų yra įsigijusi ir studija Primuliatorius©. Tytia Mina Teremina taip pat valdo įmonės „Kilni siela“ kontrolinį akcijų paketą.

„Kas ta meilė“ priklauso netikėtam, bet ilgai lauktam jungtiniam projektui Juhan Avruk, kurį sudaro: DJ PopX, Veikėjas Gonzikas ir Mr. Stavaris. Šis jų pirmasis kūrinys buvo išties malonus siurprizas, garso tyrumu stulbinantis net ir visko patyrusį melomaną. 

4 ir 5 melodija - tai Tytės smulkusis verslas. Viskas - tik homemade.

6 Be komentarų. Tai nepakartojami Verslo rizikos rezervas ir jų naujausias mini albumas Arabai ir kometa. Naujiena! Vaizdo klipas „Kometa“. Pamatyk KOMETĄ!!!!

7 O štai šį stiprų muzikinį kokteilį V. R. R. suplakė drauge su žaviąja Lola M. Vieną rudens vakarą kailiniame rankinuke, be įprastinio „Bombay Sapphire“ buteliuko, ji atsinešė dailiai supakuotą found footage. (Kaip paaiškėjo vėliau, rasta medžiaga buvo režisieriaus Donato Vaišnoro filmo „Ir nebebus gėda mylėti pasaulį“ garso takelis.) Paragauk.

p. s. Priminsime, kad studija Primuliatorius© yra galutinio masteringo studija. Įrašas ir jo galutinis suvedimas - tai du pabrėžtinai skirtingi dalykai, tad čia skubėti neverta, tuo tarpu analoginėse studijose bėga laikas ir pinigai. Įrašų studija Primuliatorius© garantuoja jums aukščiausią galutinio takelio suvedimą, atitinkantį visus pramogų verslo reikalavimus. Daryk d. i. y. ir nesidairyk, rašyk takelius ir Primuliatorius© tau produktą padarys!!!