Titulinis puslapis

Faktai

"Pačių blogiausių grupių festivalis" yra vienintelis šalyje konkursas, skirtas jaunimui, bandančiam groti roko, independent, punk, metal, hip-hop ir kitų stilių muziką. Ankstesnių festivalių laimėtojų sąraše yra tokie populiarūs dabar atlikėjai kaip "Airija", Marijonas ir "Bovy", "Šiaurės kryptis", "Merlin", "Lemon's Joy" ir kt. Per dešimtmetį jauniems kolektyvams "Blogiukai" tapo savotišku "brandos egzaminu", realiu šansu patekti į profesionalų ir publikos akiratį. Ypatingai aktualiu "Pačių blogiausių grupių festivalis" yra dabar, kai nebeveikia Vilniaus muzikos klubai "Langas" ir "Geležinis kablys", organizuodavę jaunų, dar neišgarsėjusių grupių koncertus.
Kasmet į "Pačių blogiausių grupių festivalio" konkursą pateikiama nuo 40 iki 60 paraiškų, iš kurių į koncertinį atrenkama apie 20 grupių. Konkursiniai koncertai vyksta 2 dienas, po du apjungtus koncertus kasdien (viso 4 koncertai). Trečią dieną surengiamas laureatų koncertas. Visus festivalio renginius stebi 400-450 muzikos mėgėjų būrys, žiniasklaidos atstovai.
"Pačių blogiausių grupių festivalis" egzistuoja jau per dešimt metų ir bando taip koreguoti savo veiklą, kad ji kuo tiksliau atitiktų dabartinius jaunų muzikų siekius.
Praktiškai visi "Pačių blogiausių grupių festivalio" konkurso nugalėtojai tampa daugiau ar mažiau žinomais, profesionaliais arba pusiau profesionaliais artistais. Per "Pačių blogiausių grupių festivalio" istoriją, jo laureatais buvo "Šiaurės kryptis", "Airija", "Bovy", "Merlin", Algis Greitai ir kt. 1996 metų konkurso laimėtoja grupė "Lemon's Joy" vėliau pripažinta "Geriausiu metų debiutu" Bravo'96 apdovanojimuose. 1997 metų nugalėtojai - The Balloons ir Dr.Green jau pasirašė sutartis su leidybos firmomis (LNK Records, BMK), ko gero netrukus pasirodys ir jų debiutinės kasetės.

 
Blogiausių Grupių Festivalio organizatoriai “Baltijos muzikos korporacija” Kauno 5, LT-2006 Vilnius Telefonas 231262 Faksas 231261 El.paštas bmk@zona.lt