2008
   2007
   2006
   2005
   2004

 
Istorija
 
Nuorodos
 
Kontaktai


Konkurso dalyviai


I pusfinalis 2007 m. balandžio 11 d.


Bekešo vilkai -
bv
Grupė Bekešo vilkai susikūrė 2004 04 01. Grupės pavadinimas ir buvo sugalvotas per pirmąjį koncertą, pavadinimo autorius R. Lileikis. Įsimintiniausi koncertai - 2005 metais kelionė į Portugaliją. Tais pačiais metais daryti įrašai Tamstos studijoje.
Pusryčiai į lovą

Pas bičiulį
The Colours of Bubbles -
cb
Dabartiniu sastatu grojame daugiau nei metai, įrašai katik pradėti.
Friday nights (demo)
Cool Gardens -
cg
Grupė susikūrė 2006 rudeni,kai prie gitaristo Karolio,bosininko Gycio ir bugnininko Pauliaus prijunge vokalistė Laura ir gitaristas Donatas.Isimintiniausias koncertas buvo kartu Su grupe Requiem,Ukmergės kultūros centre.Irasai kolkas prastos kokybes ir tik trys.
Mating season remains

Your freedom's here
Daddy's Dolls -
dd
Muzikantai su bendra idėja - groti true metalizuotą gotikinį roką - atrado vienas kitą dar 2006 metų pavasarį, bet pirmoji repeticija įvyko tik tų pačių metų rudenį po aparatūros pirkimo ir ilgo ir nuobodaus patalpų ieškojimo.Per pusmetį buvo pasiekta atrodo tikrai nemažai - grupė debiutavo koncerte su amerikos gothrokeriais Frank The Baptist, toliau sekė Gotikinės Kalėdos su Mocartu ( :D ) ir įsimintiniausias pasirodymas Creeper Feste, kur grupė buvo vieninteliai Lietuvos atstovai tarp užsienio žvaigždžių. Taip pat A-LT 2006 apdovanojimuose laimėtas "Tautos Balso" apdovanojimas. Dabar ruošiamas studijinis trumpas 3 kūrinių demo.
Pale Horizon

Whores, Aren't We All

II pusfinalis
2007 m. balandžio 18 d.

The Fly -
tf
Grupė susikūrė po kelerių metų pertraukos, iširus grupei "Tyliai!", kurioje grojo visi grupės nariai išskyrus gitaristą Liudą. Dabartinės grupės amžius ± 1.5 metų. Po ilgų repeticijų grupė įrašė 2 kūrinius. Tai tikrai nebus pirmi ir paskutiniai įrašyti kūriniai.. :-)
All These Days

Helpin' Breathe
THIS -
t
Spalvinga tiek įvaizdžio tiek stiliaus atžvilgiu grupė “This” susikūrė vieną šaltą 2005 metų gruodžio mėnesio vakarą, nors grupės idėja gitaristų galvose sukosi jau turbūt nuo 2004 metų. Dėl tokio ponų išmįslo, kaip mokslas, grupė “This” išgyveno daug pasikeitimų: per metus pasikeitė bugnininkas,o vokalus grupė keitė kaip šlepetes, tačiau atrodo ,kad šį kart apsistojo su tikrai puikiu ir ilgalaikiu kolektyvu(tfu tfu tfu..).Tikslų grupės stilių apibūdinti sunkoka. Kiekvienas narys į ją įneša dalelę savitumo. Kadangi grupės nariai yra įpratę viską daryti kartu,tai ir paklausti kas yra grupės lyderis, atsako, kad tokio nėra. Grupės dainos yra, labai skirtingos,labai savitos. Taip yra dėl klausomos skirtingų silių muzikos. Per vienerius metus grupė pasiekė festivalio "Iš Lempos 2006" finalą,"Bordvejus Star" pusfinalį,sudalyvavo festivalyje "Mp Rock Zona",”Iš Lempos 2007” buvo labai teigiamai ivertinti žiūrovų ir gavo teisę irašyta vieną iš savo dainų, tapo pažįstami Vilniaus , Kauno klausytojams. Taip pat kelių koncertų metu buvo paprašyti savo dainas atsiusti svečiams iš Danijos,Vokietijos.
The First Of All

Freakin' Sweet
Wozu-
w
Grupė susikūrė 2005 metais, kai prie jau seniau kartu grojusių bosisto Martyno Garbačo ir būgninko Žilvino Ivanovo prisidėjo gitaristas ir vokalistas Liudas Čereškevičius. Grupė pradėjo groti sunkų roką su metalo priemaiša ir savo grojimo stilių apibūdino kaip "Alternative Metal" - alternatyva sunkiai muzikai Lietuvoje. Sukūrę koncertinę programa grupė pradėjo aktyviai koncertuoti baruose, kavinėse ir festivaliuose. Sudalyvavo: "Brodvėjus Star 2005" - 3 vieta, "Naujas Kraujas 2006" - finalas, "Eurorock 2006" - 2 vieta, sugrojo savo programą Lenkijoje vyksiame festivalyje "Fiesta Borealis 2006", Lietuvos metalinio sezono atidaryme "Ferrum Rust 2006", daug koncertavo tiek Vilniuje, tiek kituose Lietuvos miestuose. Pusantrų metų groję trise WOZU nusprendė, kad grupės skambesiui trūksta antros gitaros. Po gitaristo paieškos prie grupės prisidėjo Mindaugas Bitė, papildęs grupę nauju skambesiu. 2007 metais garso įrašų studijoje WOZU įrašė 3 Demo kūrinius. Grupes pastangos buvo įvertintos Lietuvos alternatyvios muzikos apdovanojimuose, kur WOZU buvu nominuota "Geriausios 2006 metų metalo grupės" kategorijoje.
Come On

Time
Charge d'affaires -
cda
Charge d'affaires vardas pirmą kartą paminėtas prieš ketverius metus, kai susirinkę bendraminčiai ėmėsi širdžiai mielų "koverių" ir improvizacijų. Viskas pasikeitė 2006 metų pavasarį – prie grupės prisijungusi įspūdingo balso savininkė Kamill atvėrė CDA langus naujiems, šiltiems fankroko vėjams. Nuolat besikeičiantys CDA jau spėjo sugroti keliolika smagių koncertų ir netrukus ruošiasi gerbėjus nustebinti nauju įvaizdžiu. Daugiau apie CDA (kokie jie buvo) sužinosite apsilankę www.cda.lt.
Jeunes Fillettes

Things You Care

III pusfinalis
2007 m. balandžio 25 d.

Graveyard -
g
Susikūrėme 2005 pabaigoje, kiekvienas mūsų koncertas yra savaip mums isimintinas su dideliais energijos uztaisais.
Euphoria

House of pain
Che Geravara -
cg
Grupė Che Geravara idėjiškai ėmė kurtis daugiau nei prieš metus, tačiau materializavosi tik 2006 metų lapkričio mėnesį. Dar tik pradedančioje grupėje įvyko stipri muzikantų kaita - pasikeitė būgnininkas, o nerandant bosisto, keturstygį bosą į rankas susipažinimui paėmė saksofonistu turėjęs būti Evaldas. Tai pat per gana trumpą laiką pakito ir muzikinė kryptis. Turėjusi koncertuoti kaip funko ir alternatyvaus roko grupė, Che Geravara patraukė instrumentinio rap'o (Rythm and Philosophy) keliu ir šiek tiek pakeitė savo pavadinimą į "Che Geravara - Repo Orkestras". Grupės koncepcija labai atvira - repo orkestro branduolį sudaro 1 pagrindiniai muzikantai ir vienas pagrindinis šoumenas - Voveriukas (Vilius), tačiau koncertuodami Che Geravara bandys į sceną kviesti ir kitus vokalistus bei MC. Grupės tikslas - nekomercinis muzikavimas ir asmeninis pasitenkinimas. Verta paminėti, kad gitaristas Rokas yra lazerių inžinierius, bosistas Evaldas - patentų konsultantas vienoje Advokatų kontoroje, vokalistas ir Vilius - Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto studentas,būgnininkas Lukas - būsimas (galbūt) statybos inžinierius. Grupė nemokamai groja studentų vestuvėse.
Intro

Nerimas
Živilė -
z
Euro rock`e debiutuosiu kaip dainų autorė ir atlikėja. Iki tol viešai savo muzikos atlikusi nebuvau. Mano kūriniai ramiai gulėjo stalčiuje, kol aš miesto gatvėse bei kavinėse "plešiau" užsienio atlikėju koverius. Bet atėjo laikas žingsniuoti tolyn. Konkurse pasirodyti man padės Evaldas (bosine gitara) ir Lukas (būgnai).
Daina "Train" dar neturi nei metu (sukurta 2006 m.), žodžiai bei muzika - mano, aranžuote - Evaldo Pabrezos. Dainos esme - "bėk, kol ne vėlu" :)
Sand

Stop that train
Flamingo -
f
n/d

Jalas